• Ocakoğlu Otel

  • Çift Kişilik Oda

  • Aile Odası

  • Residence Daire

  • VIP Oda

Alyans Restaurant

restorant9. katta yer alan, 250 kişi kapasiteli Alyans Restaurant akşam yemeği için sizi gün batımında muhteşem bir İzmir körfez manzarasında ağırlarken, dilerseniz özel günlerinize ev sahipliği yapmaktadır.

Bornova ve Bayraklı bölgelesinin en tercih edilen Düğün ve Nişan salonu olan Alyans Restaurant şehir ve körfez manzarası ile özel günlerin vazgeçilmezi olmuştur.

Çeşitli yemek menüleri, canlı müzik ve hertürlü organizasyon karşılıklı görüşülerek yapılabilmektedir.

İzmir'in merkez ilçeleri Bornova ve Bayraklı bölgelerinin tek oteli olan Ocakoğlu otel 60 otel odası,20 residence dairesi,körfez manzaralı alyans restaurantı ve spa merkezi ile hizmet vermektedir.

İzmir Bornava ve Bayraklı'da bulunan şifa ve yaşar üniversitesi ögrecileri ve uzun süre konaklama yapıcak olan işadamları için kalabilcekleri mobilyalı ve mobilyasız kiralık daireler.

İzmir Bornova'da bulunan Körfez ve şehir manzaralı Ocakoğlu Alyans Restaurant özel günlerinizde 250 kişilik kapasitesi ile düğün ve nişan hizmeti verebilmektedir.

SPA

Gününüzün yorgunluğunu aroma terapi, medikal, masajları ile atabileceğiniz, eğer dilerseniz fitness salonumuzda idman yapıp fit ve zinde kalabileceğiniz SPA Merkezimiz hizmetinizdedir.