• Ocakoğlu Otel

  • Çift Kişilik Oda

  • Aile Odası

  • Residence Daire

  • VIP Oda

Kiralık Residence Daireler

residance oda

Ocakoğlu Residence mobilyali ve mobilyasiz olarak sunduğu, farkli yapi ve boyutlarda geniş daire yelpazesi ile beklentileri yükseltmek ile kalmıyor farkli beklentilere de benzersiz çözümler üretebiliyor.

Cesitli kat ve konumlarda oldukca fazla secenek onerebilecegimiz dairelerimizin buyuklukleri 1+1 ve 2+1 olmak üzere, dairelerimiz 52m2 ile 65m2 arasinda degiskenlik gostermektedir.

residance

Standart Residence dairelerimizde, oturma grubu, LED TV, Wi Fi internet, dijitürk yayını, klima, çamaşır yıkama, ütüleme, günlük oda temizleme hizmeti ve mutfak yer almaktadır.

İzmire gelen uzun süreli konaklamalar ve eğitimini sürdürmeye gelen öğrenciler residence dairelerimizde konaklayabilir Ocakoğlu Hotel & Residence rahatlığı ve konforunu yaşayabilirler…

İzmir'in merkez ilçeleri Bornova ve Bayraklı bölgelerinin tek oteli olan Ocakoğlu otel 60 otel odası,20 residence dairesi,körfez manzaralı alyans restaurantı ve spa merkezi ile hizmet vermektedir.

İzmir Bornava ve Bayraklı'da bulunan şifa ve yaşar üniversitesi ögrecileri ve uzun süre konaklama yapıcak olan işadamları için kalabilcekleri mobilyalı ve mobilyasız kiralık daireler.

İzmir Bornova'da bulunan Körfez ve şehir manzaralı Ocakoğlu Alyans Restaurant özel günlerinizde 250 kişilik kapasitesi ile düğün ve nişan hizmeti verebilmektedir.

SPA

Gününüzün yorgunluğunu aroma terapi, medikal, masajları ile atabileceğiniz, eğer dilerseniz fitness salonumuzda idman yapıp fit ve zinde kalabileceğiniz SPA Merkezimiz hizmetinizdedir.