• Ocakoğlu Otel

  • Çift Kişilik Oda

  • Aile Odası

  • Residence Daire

  • VIP Oda

Otelimiz

Ocakoğlu Otelİzmir’in Bornova’da yer alan otelimizde  63 Standart, 20 Residence toplam 83 odadan oluşmaktadır. 63 odalı otelimizde ;3 Grand Suit, 20 Suit oda, 20 Çiftkişilik oda, 20 Tek kişilik oda mevcuttur.

Tek Kişilik Odalarımız;

Genişlikleri 26 ila 40 m2 arası değişen odalarımızdır. Şehir veya kısmi deniz manzaralı standart odalarımızda french, twin ve yuvarlak yatak alternatifleri vardır. Odalarımızda LED TV, Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Çift Kişilik Odalarımız;

Genişlikleri 40 ila 51 m2 arası değişen, şehir veya kısmi deniz manzaralı standart odalarımızda french, twin ve yuvarlak yatak alternatifleri vardır. Odalarımızda LED TV,  Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Bu kategorideki tüm odalarımızda oturma grupları olup, köşe odalarda oturma grubu ayrı bir oda şeklindedir. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve misafirimize ikramımızdır.

Suit Odalarımız;

French yataklı ve twin yatak 53 m2 olan suitimizde yatak ve oturma bölümlerinin ikisi de şehir manzaralıdır. Suitimizde LED TV, ayrıca Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur.  Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri size ikramımızdır. Suitlerimizde en az 3 gece konaklayan misafirlerimize havalimanı-otel transferini ise ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Grand Suit Odalarımız;

Otelimizin en geniş ve en muhteşem şehir manzaralı odası olan suitimiz 65 m2, french yataklı, oturma odası ve yemek kısmından oluşmaktadır.  Suitimizde, hem yatak hem oturma bölümlerinde LED TV, ayrıca  Telefon, ücretsiz internet erişimi, Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri size ikramımızdır. Suitlerimizde en az 3 gece konaklayan misafirlerimize havalimanı-otel transferini ise ücretsiz olarak sağlıyoruz.

İzmir'in merkez ilçeleri Bornova ve Bayraklı bölgelerinin tek oteli olan Ocakoğlu otel 60 otel odası,20 residence dairesi,körfez manzaralı alyans restaurantı ve spa merkezi ile hizmet vermektedir.

İzmir Bornava ve Bayraklı'da bulunan şifa ve yaşar üniversitesi ögrecileri ve uzun süre konaklama yapıcak olan işadamları için kalabilcekleri mobilyalı ve mobilyasız kiralık daireler.

İzmir Bornova'da bulunan Körfez ve şehir manzaralı Ocakoğlu Alyans Restaurant özel günlerinizde 250 kişilik kapasitesi ile düğün ve nişan hizmeti verebilmektedir.

SPA

Gününüzün yorgunluğunu aroma terapi, medikal, masajları ile atabileceğiniz, eğer dilerseniz fitness salonumuzda idman yapıp fit ve zinde kalabileceğiniz SPA Merkezimiz hizmetinizdedir.