• Ocakoğlu Otel

  • Çift Kişilik Oda

  • Aile Odası

  • Residence Daire

  • VIP Oda

Ocakoğlu otel İzmir otelleri arasında dikkat çekiyor.

25 Jun

posted by

Categories: Haberler

Comments: 0

2006 yılından beri müşterilerine hizmet veren ocakoğlu otel,izmir deki oteller arasında parlamaya devam ediyor.bulunduğu bölgenin gelişmesi ile birlikte tek otel konumunda olan ocakoğlu otelin izmir için de önemi artmıştır.özellikle şirketlerin konaklamayı tercih ettiği ocakoğlu otel şehrin tam kalbinde olmasının avantajlarını müşterilerine sununuyor.Halkapınar spor salonuna,izmir adliyesine,ege üniversitesine,atatürk stadyumuna en yakın otel konumunda olan ocakoğlu otel gelen misafirlerin yüzünü güldürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir'in merkez ilçeleri Bornova ve Bayraklı bölgelerinin tek oteli olan Ocakoğlu otel 60 otel odası,20 residence dairesi,körfez manzaralı alyans restaurantı ve spa merkezi ile hizmet vermektedir.

İzmir Bornava ve Bayraklı'da bulunan şifa ve yaşar üniversitesi ögrecileri ve uzun süre konaklama yapıcak olan işadamları için kalabilcekleri mobilyalı ve mobilyasız kiralık daireler.

İzmir Bornova'da bulunan Körfez ve şehir manzaralı Ocakoğlu Alyans Restaurant özel günlerinizde 250 kişilik kapasitesi ile düğün ve nişan hizmeti verebilmektedir.

SPA

Gününüzün yorgunluğunu aroma terapi, medikal, masajları ile atabileceğiniz, eğer dilerseniz fitness salonumuzda idman yapıp fit ve zinde kalabileceğiniz SPA Merkezimiz hizmetinizdedir.