• Ocakoğlu Otel

  • Çift Kişilik Oda

  • Aile Odası

  • Residence Daire

  • VIP Oda

İzmir Hastaneleri ve Oteller

25 Jun

posted by

Categories: Haberler

Comments: 1

Ege Üniversitesi fe Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi başta olmak üzere çok sayıda hastanesi bulunan İzmir için Ocakoğlu Otel konumu ile İzmir Otelleri arasında size avantajlı bir yer sunuyor. Şifa Üniversitesi’ne 1dk yürüme mesafesi, Ege Üniversitesi Hastanesine 3dk araba mesafesinde bulunan otelimiz metroya ve toplu taşımaya yakınlığı ile Bornova Otelleri arasında en iyi ve en ulaşılabilir konuma sahiptir. Bornova Ocakoğlu Otel’den Ege Üniversitesinin yanı sıra Medical Park Hastanesi 10dk, Kent Hastanesi 10dk, Şifa Hastanesi 5dk, Alsancak Devlet Hastanesi 7dk, Doğum Hastanesi 5dk araç mesafesi yakınlığındadır. Ayrıca Bornova Neoks diyaliz merkezi otelimize 3dk yürüme mesafesindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir'in merkez ilçeleri Bornova ve Bayraklı bölgelerinin tek oteli olan Ocakoğlu otel 60 otel odası,20 residence dairesi,körfez manzaralı alyans restaurantı ve spa merkezi ile hizmet vermektedir.

İzmir Bornava ve Bayraklı'da bulunan şifa ve yaşar üniversitesi ögrecileri ve uzun süre konaklama yapıcak olan işadamları için kalabilcekleri mobilyalı ve mobilyasız kiralık daireler.

İzmir Bornova'da bulunan Körfez ve şehir manzaralı Ocakoğlu Alyans Restaurant özel günlerinizde 250 kişilik kapasitesi ile düğün ve nişan hizmeti verebilmektedir.

SPA

Gününüzün yorgunluğunu aroma terapi, medikal, masajları ile atabileceğiniz, eğer dilerseniz fitness salonumuzda idman yapıp fit ve zinde kalabileceğiniz SPA Merkezimiz hizmetinizdedir.