• Ocakoğlu Otel

  • Çift Kişilik Oda

  • Aile Odası

  • Residence Daire

  • VIP Oda

Bornova ve Bayraklı ilçelerindeki otellerin azlığı

25 Jun

posted by

Categories: Haberler

Comments: 0

Gelişen türkiye ekonomisi ile dünyada daha önemli bir yere sahip olan izmir ili gün geçtikçe turistler ve yatırımcılar için daha ilgi çekmeye başlıyor.
izmirde çankaya ve basmane bölgesinde otel çokluğu dikkat çekerken,şehrin önemli ilçelerinden bornova ve bayraklıda otel eksikliği dikkat çekiyor.Bayraklı ve bornovanın ilçelerindeki otellerin en başında ocakoğlu otel geliyor.iki bölgeninde tam ortasında yer alan ocakoğlu otel bayraklı ve bornova ilçelerine oteller anlamında ev sahipliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir'in merkez ilçeleri Bornova ve Bayraklı bölgelerinin tek oteli olan Ocakoğlu otel 60 otel odası,20 residence dairesi,körfez manzaralı alyans restaurantı ve spa merkezi ile hizmet vermektedir.

İzmir Bornava ve Bayraklı'da bulunan şifa ve yaşar üniversitesi ögrecileri ve uzun süre konaklama yapıcak olan işadamları için kalabilcekleri mobilyalı ve mobilyasız kiralık daireler.

İzmir Bornova'da bulunan Körfez ve şehir manzaralı Ocakoğlu Alyans Restaurant özel günlerinizde 250 kişilik kapasitesi ile düğün ve nişan hizmeti verebilmektedir.

SPA

Gününüzün yorgunluğunu aroma terapi, medikal, masajları ile atabileceğiniz, eğer dilerseniz fitness salonumuzda idman yapıp fit ve zinde kalabileceğiniz SPA Merkezimiz hizmetinizdedir.